Kategorie
Uncategorized

Jak dostosować stronę eksploracji na Instagramie?

Instagram to świetne miejsce do udostępniania najbardziej przyjemnych dla oka wizualizacji i wybierania ich według własnego gustu. Oznacza to, że możesz dostosować Instagram, jak chcesz, a znajdziesz przyjemniejsze miejsce. Jednak podczas przeglądania strony eksploracji możesz chcieć  dostosować i zresetować stronę eksploracji na Instagramie .

Promowanie Instagrama – Jak zdobyć followersów na Insta

Media społecznościowe rozwijają się z każdym dniem coraz bardziej. Wiele aplikacji z innowacjami, które są atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych i odbiorców, toczy zaciekły wyścig w tej dziedzinie. Jednym z najskuteczniejszych ostatnio kandydatów do tego wyścigu jest niewątpliwie Instagram. 

Instagram, który można opisać jako aplikację do udostępniania zdjęć i filmów w prostych słowach, dokonał ważnych zmian od czasu swojego pierwszego pojawienia się na scenie. Instagram, który zawsze na pierwszym miejscu stawia satysfakcję użytkowników, ostatnio przyciągnął uwagę nowymi funkcjami, takimi jak powiększanie zdjęć i polubienie komentarzy, szczególnie w sekcji opowiadań. 

Oprócz pięknych funkcji Instagrama, które przyciągają miliony użytkowników, od czasu do czasu mogą pojawić się niechęci. Kiedy skargi użytkowników rosną w określonym kierunku, Instagram może w krótkim czasie osiągnąć satysfakcję użytkowników. 

Na przykład do niedawna sekcja Eksploruj na Instagramie była sekcją z problemami dla użytkowników. Metodą zastosowaną w poprzednich wersjach w dziale eksploruj na Instagramie było umieszczenie na pierwszym planie najbardziej lubianych zdjęć. Ta sytuacja może stać się nudna dla użytkowników; użytkownicy zawsze mogą się nudzić, oglądając zdjęcia w tym samym stylu. 

Są to ważne szczegóły, które nie są postrzegane jako małe i mogą nawet spowodować, że niektórzy użytkownicy odejdą. Instagram zaczął oferować osobiste zdjęcia w sekcji eksploracji w nowej wersji. Możesz teraz przeglądać zdjęcia, które oglądałeś wcześniej, zdjęcia, które oglądali Twoi znajomi itp. W zależności od czynników, możesz natrafić na różne zdjęcia lub filmy.

Możesz także polubić ten post: Jak ukryć komentarze na Instagramie Live?

Dzieje się tak, ponieważ czasami możesz zostać bombardowany nieistotnymi treściami. Jak możesz to jednak zrobić? Dowiedzmy Się.

Jak dostosować stronę eksploracji

Strona  Eksploruj  to kanał, który analizuje, co lubisz najbardziej na Instagramie. W ten sposób możesz filtrować swoje wrażenia według tego, co chcesz zobaczyć w danym momencie.

Kiedy coś Ci się podoba na Instagramie, dostajesz wskazówkę, co może Ci się spodobać w przyszłości. Na stronie eksploracji Instagram zapewnia więcej treści w oparciu o tę prostą wskazówkę.

Najprostszym sposobem dostosowania tej strony jest polubienie większej liczby zdjęć, które chcesz zobaczyć. Instagram zauważy Twoje zainteresowania i poleci więcej treści, które mogą Ci się spodobać.

W ten sposób możesz przyzwyczaić się do bardziej odpowiednich ludzi, których możesz potrzebować do rozwoju swojej firmy lub marki, a nawet możesz znaleźć przyszłego partnera!

Jak unikać niepożądanych treści na Instagramie

Możesz po prostu użyć przycisku „ Pokaż mniej postów podobnych do tego ”. To naprawdę przydatne narzędzie do ukrywania treści, których nie chcesz widzieć na swoim kanale Instagram.

Instagram to duża platforma i może Ci się nie podobać wszystko, co na niej zobaczysz! To zupełnie normalne; w takim przypadku możemy zmienić nasze preferencje.

  1. Otwórz aplikację Instagram.
  2. Zaloguj się do swojego konto używając swoich poświadczeń.
  3. Przejdź do kanału Przeglądaj, naciskając ikonę lupy.
  4. Kliknij zdjęcie, którego nie chcesz oglądać.
  5. Kliknij menu i wybierz opcję „ Zobacz mniej podobnych postów ”.
  6. Voila! Teraz nie zobaczysz takich postów.

Jak zresetować stronę eksploracji na Instagramie

Tak jak częstym problemem jest znalezienie najlepszego miejsca zdobądź obserwujących na Instagramie, jest wiele kwestii, którymi interesują się użytkownicy Instagrama. Jeden z nich dotyczy  resetowania strony eksploracji na Instagramie .

Możesz także polubić ten post: Jak sprawdzić wiadomości DM na Instagramie z komputera?

Kolejnym problemem związanym z sekcją odkrywania użytkowników Instagrama jest czyszczenie historii przeglądania. Aby zapewnić szybszą obsługę użytkownikom Instagrama, utrzymuje system, który rejestruje Twoje wyszukiwania i służy jako źródło przyszłych wyszukiwań. 

Innymi słowy, kiedy zamierzasz coś wpisać na pasku wyszukiwania, Instagram pokazuje sugerowane treści, przedstawiając sugestie, biorąc pod uwagę poprzednie wyszukiwania. Jednak ta sytuacja może czasami być denerwująca. Do tego stopnia, że kiedy naciskasz literę, normalne jest, że znudzi się stare skojarzenia z tą literą, które pojawiają się nieustannie. Z tego powodu jednym z problemów do rozwiązania dla użytkowników jest czyszczenie historii wyszukiwania na Instagramie. 

Łatwiejsze niż się wydaje

To całkiem łatwe. Po wejściu do swojego profilu możesz znaleźć sekcję wyczyść historię wyszukiwania w ustawieniach, klikając sekcję w prawym górnym rogu, która wyraża opcje. Jednak czasami ta transakcja nie wystarcza, aby usunąć historię. 

Istnieje kilka metod, które należy zastosować w obliczu tego często występującego problemu. Przede wszystkim powinieneś przejść do sekcji aplikacji w ustawieniach telefonu i znaleźć aplikację Instagram. Po wybraniu Instagrama możesz wyczyścić pamięć podręczną. 

W ten sposób problem zostaje rozwiązany. Jeśli nie możesz usunąć historii tą metodą, konieczne będzie ponowne uruchomienie telefonu. Jeśli nadal nie masz pewności, czy problem został rozwiązany, na rynkach aplikacji możesz znaleźć aplikacje, które mogą rozwiązać Twój problem.

W ten sposób możesz zresetować to, co widzisz na Stronie Eksploracji i otworzyć sobie nową trasę, na której zobaczysz tylko to, co chcesz zobaczyć po odprawie.

Jak wyczyścić historię przeglądania: krok po kroku

Gdy użytkownicy stukną w Przeglądaj, zobaczą treści związane z ich wcześniejszymi wyszukiwaniami. Czasami może być nudno zobaczyć coś, czego szukali wcześniej.

Możesz też polubić ten post: Jak promować swój Instagram? (Skuteczne sposoby)

Ponieważ widzą to, czego nie chcą widzieć, gdy tylko napiszą list. Kiedy oni czysta historia, mogą od razu pozbyć się tych wszystkich niepotrzebnych rzeczy.

  1. Kiedy logują się do swojego profilu, mogą dotknąć przycisku w prawym górnym rogu ekranu i dotknąć sekcji „ Wyczyść historię wyszukiwania ”.
  2. Następnie mogą wyczyścić pamięć podręczną Instagrama, aby uniknąć nieporozumień, które mogą wystąpić.
  3. Gratulacje! Po tych krokach Twoja strona eksploracji nie powinna zawierać żadnych niepożądanych treści, które mogą Ci się nie spodobać.

Często zadawane pytania dotyczące dostosowywania Explore Pag

W jaki sposób Instagram decyduje o Twojej stronie Eksploruj?

Zawartość strony eksploracji jest wybierana na podstawie treści, które Twoi znajomi przeglądają i lubią.Czy możesz zablokować stronę Explore na Instagramie?

Nie możesz usunąć strony eksploracji, ponieważ jest to jedna z głównych części Instagrama.Czy możesz wyczyścić pamięć podręczną na Instagramie?

Możesz wyczyścić pamięć podręczną, klikając Zabezpieczenia, Wyczyść historię wyszukiwania (iPhone) lub Historię wyszukiwania (Android), Wyczyść wszystko.

Wniosek – pozbądź się niepowiązanych treści

Jak widzisz, możesz dostosować swoje wrażenia z Instagrama, zmieniając szczegóły swojej strony eksploracji. To polecane miejsce, które zmienia się według Twojego gustu i możesz odkryć wiele niezauważonych treści.

Możliwe jest również wyczyszczenie historii wyszukiwania, jeśli nie podoba ci się to, co widzisz na tej stronie, ponieważ może ona szybko zmienić się w miejsce, w którym wszystko jest zepsute. W ten sposób możesz zwiększyć swoje doświadczenie.

Czy podoba Ci się to, co widzisz na stronie eksploracji? Daj nam znać w komentarzach.

Dziękuję za przeczytanie tego artykułu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *